Renowacja Lakieru Warszawa

Baster Garage Auto Spa Detailing Warszawa

Renowacja Lakieru pozwala na odświeżenie Twojego auta a w połączeniu z powłokami ceramicznymi – pozwala na trwałe zabezpieczenie Twojego samochodu przed uszkodzeniami (zarysowaniami) jak również przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi które są szkodliwe dla Twojego lakieru.

Czym jest renowacja lakieru zwana również korektą lakieru?

Korekta lakieru cechuje się najbardziej spektakularnym zabiegiem detailingpwym. Zmatowienia, rysy oraz widoczne mikrouszkodzenia znikają a lakier na samochodzie znów lśni i jest nieskazitelnie idealny. Polerując usuwamy zarysowania i automatycznie zostaje poprawiony stan wizualny lakieru. Zarysowania można podzielić na trzy główne kategorie:

  • drobne zarysowania
  • średnie zarysowania
  • głębokie zarysowania

Dla większości z ludzi najgorszymi są rysy głębokie, dlatego że są one bardzo widoczne i najtrudniejsze do zlikwidowania spolerowania. Aby w całości je usunąć musimy użyć specjalistycznych narzędzi. Proces usuwania tych najtrudniejszych zarysowań jest bardzo skomplikowany i czasochłonny i bez odpowiedniego przygotowania jak i lat doświadczenia praktycznie nie możliwy do wykonania samemu. Zakres w jakim możemy zlikwidować rysy zależny jest od wartości i grubości warstwy lakieru i od stanu technicznego powłoki lakierniczej. Podczas oględzin zawsze sprawdzamy stan pojazdu i powłoki. Bardzo ważnym aspektem jest również fakt czy samochód był już wcześniej lakierowany i polerowany oraz jak zostało to przeprowadzone. Nie ciężko się jest pozbyć rys cieżko jest osiągnąć efekt „fabryki” czyli tzw. efekt idealny który oprócz swojej wizualnej kwestii dba również o powłokę lakierniczą auta!

Rodzaje korekty lakieru:

Jak to robimy w Baster Garage:

Jeżeli jesteś zainteresowany renowacją lakieru swojego samochodu lub korektą lakieru w Warszawie to zapraszamy do kontaktu z Nami: