Powłoki Ceramiczne Warszawa

Baster Garage Auto Spa Detailing Warszawa

Powłoki ceramiczne pozwalają trwale zabezpieczyć twój samochód przed uszkodzeniami (zarysowaniami) oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi szkodzącymi dla lakieru. Powłoki ceramiczne Warszawa nadają głęboki połysk lakierowi, którego nie da się osiągnąć stosując konwencjonalne woski. Nasze doświadczenie sprawia, że przy użyciu najlepszych marek i odpowiedniej techniki nałożona powłoka ceramiczna zabezpieczy Twój lakier na długie lata użytkowania. Powłoka tworzy dodatkową warstwę ochronną Twojego samochodu.

Porównać to można do kolejnej warstwy lakieru bezbarwnego ale dużo twardszego o tych, które istnieją na samochodzie, po pierwsze to wszystko to sprawia, że powłoka tworzy warstwę, która służy do ochrony na różnego rodzaju uszkodzenia. Wspomnieć należy, o efekcie wizualnym – auto wygląda jakby wyjechało z salonu, wyciągnięta jest głębia lakieru i powstaje efekt tafli szkła. To wszystko sprawia że łatwiej jest zadbać o czystość samochodu, ważne również jest to, że Powłoka również odpycha wodę i wszelkie zabrudzenia od siebie, w Baster Garage Auto Spa Detailing używamy produktów nantoechnologii co gwarantuje, że klient otrzymuje gwarancję, że po jednorazowej aplikacji powłoki ceramicznej efekt będzie utrzymywał się na długie miesiące i lata.

Wybierając Powłokę Ceramiczną zyskujesz:

Używamy powłok ceramicznych takich marek jak:

Jeżeli jesteś zainteresowany zabezpieczeniem swojego samochodu powłoką ceramiczną w Warszawie to zapraszamy do kontaktu z Nami: