Powłoki ceramiczne Warszawa

Powłoki ceramiczne – czym są i dlaczego warto je aplikować?

Powłoki ceramiczne to ciekawy, a przede wszystkim trwały sposób na ochronę karoserii samochodu. Kosmetyki samochodowe często zawierają woski, które mają zabezpieczyć lakier, jednak działają krótko, a aplikację trzeba często powtarzać. Powłoki ceramiczne mają nad nimi dużą przewagę, ponieważ raz zaaplikowane, utrzymują się na samochodzie nawet przez kilka lat (w zależności od wybranej wersji usługi). Jeśli planujesz zaaplikować powłoki ceramiczne (Warszawa i okolice), zapraszamy Cię do Baster Garage. Jesteśmy specjalistami w zakresie troski o samochód.

Jak działają powłoki ceramiczne?

Lakier, który stanowi wierzchnią powłokę samochodu, jest wrażliwy nie tylko na zabrudzenia, ale także na zarysowania i warunki atmosferyczne. Dotyczy to szczególnie nowszych pojazdów, które pokryte zostały lakierami wodnymi (po zmianie przepisów unijnych producenci nie mogą już stosować lakierów zawierających ołów lub toluen). Zastosowanie powłoki ceramicznej pozwala na skuteczną ochronę lakieru przed zarysowaniem, szkodliwymi substancjami chemicznymi (np. zawartymi w ptasich odchodach) czy kamyczkami odpryskującymi na drodze.

Powłoki ceramiczne powstają przy zastosowaniu nanotechnologii, dzięki czemu ściśle wiążą się z lakierem samochodu i pomagają wydłużyć jego trwałość. Choć warstwa zabezpieczająca nie jest widoczna gołym okiem (ma zaledwie kilka mikronów grubości), to pomaga chronić karoserię na kilka sposobów. Właściwości hydrofobowe sprawiają, że woda spływa po karoserii i nie osiada na niej, a zanieczyszczenia nie „przyczepią się” łatwo do samochodu. Dzięki temu będziesz rzadziej odwiedzać myjnię.

Zastosowane powłoki ceramiczne poprawiają wygląd lakieru, zwiększając głębię fabrycznego koloru. Wykazują też właściwości antykorozyjne, dzięki którym sól drogowa, ptasie odchody czy promienie UV zmniejszą swoją szkodliwość. Oczywiście powłoki ceramiczne nie zapewnią ochrony przed większymi lub celowymi uszkodzeniami mechanicznymi, ale poprawią twardość lakieru. Co ciekawe, dobrej jakości powłoka ceramiczna, o którą będziesz właściwie dbać, może zabezpieczyć samochód nawet na 10 lat!

Powłoki ceramiczne Warszawa: wybierz Baster Garage

Chcesz, aby Twoje samochody zostały pokryte przez powłoki ceramiczne? Warszawa to nasze miasto – Baster Garage mieści się przy ulicy Górczewskiej. Serdecznie zapraszamy do naszego warsztatu. Powłoki ceramiczne Warszawa to jedna z wielu usług, które wchodzą w skład tzw. auto detailingu. Możesz więc przy okazji skorzystać także z kompleksowego mycia czy czyszczenia samochodu.

W Baster Garage korzystamy wyłącznie z najlepszych produktów. Dotyczy to zarówno części, jak i stosowanych preparatów. Powłoki ceramiczne Warszawa to usługa, na którą warto się wcześniej umówić. Dzięki temu zarezerwujemy czas dla Ciebie i Twojego samochodu, na który sprawnie nałożymy powłokę ceramiczną. Kiedy będziesz odbierać samochód, podpowiemy również, jak powinieneś o niego dbać.

Zadzwoń lub napisz do nas, aby zapytać o więcej szczegółów.

Baster Garage - Auto Detailing Warszawa, oklejanie samochodów, renowacja lakieru Górczewska 259, 01-459 Warszawa, Polska. |
Tel: +48 577 526 666 | biuro@bastergarage.com © Baster Garage wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i Realizacja: WebElite.com.pl

Przetłumacz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram