Likwidacja szkód komunikacyjnych - Warszawa

Likwidacja szkód samochodowych – na czym polega?

Likwidacja szkód samochodowych to postępowanie prowadzone przez zakład ubezpieczeń, którego polega na ustaleniu przyczyn wypadku i osoby odpowiedzialnej za jego powstanie oraz usunięcie powstałych usterek. Ubezpieczyciel bada przede wszystkim okoliczności zdarzenia oraz ocenia powstałe na jego skutek szkody. Ustala on także wysokość należnego odszkodowania. Sama likwidacja szkód, Warszawa czy Kraków – wszędzie wygląda tak samo. Proces ten obejmuje wszystkie czynności od zgłoszenia szkody aż do wypłaty/odmowy odszkodowania i ma na celu wyjaśnienie:

przyczyn i skutków wypadku;

  • ustalenie odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń;
  • określenie rozmiaru szkody i wysokości odszkodowania;
  • ewentualne uwzględnienie odpowiedzialności za szkodę osób trzecich.

W procesie likwidacji szkody ubezpieczyciel opiera się głównie na opinii i dokumentacji stworzonej przez rzeczoznawcę. W dalszej kolejności następuje usunięcie powstałych szkód, czyli wymiana różnego rodzaju części i przywrócenie auta do standu sprzed kolizji.

Likwidacja szkód Warszawa – wysokiej jakości części

W naszym warsztacie korzystamy tylko z wysokiej jakości części, które pochodzą od sprawdzonych i godnych zaufania producentów. Wielu z nich to nasi wieloletni partnerzy biznesowi, dlatego ręczymy za ich rzetelność. Likwidacja szkód komunikacyjnych (Warszawa) na życzenie klienta może odbyć się również przy użyciu oryginalnych części z ASO. Wszystkie podzespoły i części są przez nas gruntownie sprawdzane pod kątem sprawności i użyteczności, a jeśli zauważymy jakiekolwiek ubytki, zwracamy część producentowi i błyskawicznie zamawiamy nową. Likwidacja szkód samochodowych jest często skomplikowanym procesem, jednak dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mogli odebrać swoje auto w możliwie najkrótszym czasie. Ustalone z klientem terminy są bowiem dla nas sprawą priorytetową.

likwidacja auto detailing

Likwidacja szkód komunikacyjnych Warszawa i okolice

Likwidacja szkód (Warszawa) OC i AC to jedna z głównych specjalizacji naszego warsztatu. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne zaplecze techniczne pozwala nam na realizację usługi na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy to doskonale wykwalifikowani i rzetelni fachowcy, którzy każde auto traktują jak swoje własne. Do każdego przypadku podchodzimy w pełni indywidualnie i z należytym zaangażowaniem. Jeśli zatem zależy ci, aby likwidacja szkód komunikacyjnych (Warszawa) przebiegła sprawnie i bez jakichkolwiek komplikacji, serdecznie zapraszamy do naszego warsztatu!

747

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Baster Garage - Auto Detailing Warszawa, oklejanie samochodów, renowacja lakieru Górczewska 259, 01-459 Warszawa, Polska. |
Tel: +48 577 526 666 | biuro@bastergarage.com © Baster Garage wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i Realizacja: WebElite.com.pl

Przetłumacz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram