Likwidacja szkód komunikacyjnych - Warszawa

Likwidacja szkód Warszawa – na czym polega?

Likwidacja szkódto postępowanie prowadzone przez zakład ubezpieczeń, które polega na ustaleniu przyczyn wypadku i osoby odpowiedzialnej za jego powstanie oraz usunięcie powstałych usterek. Po wypadku ubezpieczyciel bada przede wszystkim okoliczności zdarzenia oraz ocenia powstałe na jego skutek szkody. Ustala także wysokość należnego odszkodowania. Sama likwidacja szkód, Warszawa czy Kraków – oznacza to samo. Proces ten obejmuje wszystkie czynności, zaczynając od zgłoszenia szkody aż do wypłaty lub odmowy wypłaty odszkodowania. Likwidacja szkód komunikacyjnych Warszawa ma na celu wyjaśnienie kilku spraw. Są nimi:

  • przyczyny i skutki wypadku;
  • ustalenie odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń;
  • określenie rozmiaru szkody i wysokości odszkodowania;
  • ewentualne uwzględnienie odpowiedzialności za szkodę osób trzecich.

W procesie likwidacji szkody ubezpieczyciel opiera się głównie na opinii i dokumentacji stworzonej przez rzeczoznawcę. Kolejnym krokiem jest usunięcie powstałych szkód, czyli wymiana różnego rodzaju części i przywrócenie auta do stanu sprzed kolizji.

Likwidacja szkód Warszawa – zapewniamy części wysokiej jakości

W Baster Garage korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości części, które pochodzą od sprawdzonych i godnych zaufania producentów. Wielu z nich to nasi wieloletni partnerzy biznesowi, dlatego ręczymy za ich rzetelność. Likwidacja szkód komunikacyjnych Warszawa może – na życzenie klienta – odbyć się przy użyciu oryginalnych części z ASO. Jeszcze przed zamontowaniem wszystkie podzespoły i części są przez nas gruntownie sprawdzane pod kątem sprawności i użyteczności, a jeśli zauważymy jakiekolwiek ubytki – zwracamy część producentowi i błyskawicznie zamawiamy nową. Likwidacja szkód  Warszawa jest często skomplikowanym procesem, jednak dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mogli odebrać swoje auto jak najszybciej. Ustalone z klientem terminy są bowiem dla nas sprawą priorytetową.

Likwidacja szkód komunikacyjnych: Warszawa

Likwidacja szkód komunikacyjnych Warszawa i okolice

Likwidacja szkód (Warszawa) OC i AC to jedna z głównych specjalizacji naszego warsztatu. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne zaplecze techniczne pozwala nam na realizację usługi na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy to doskonale wykwalifikowani i rzetelni fachowcy, którzy każde auto traktują jak własne. Co więcej – do każdego przypadku podchodzimy w pełni indywidualnie i z należytym zaangażowaniem. Jeśli zatem zależy Ci, aby likwidacja szkód komunikacyjnych Warszawa przebiegła sprawnie i bez jakichkolwiek komplikacji, serdecznie zapraszamy do Baster Garage!

Baster Garage: likwidacja szkód komunikacyjnych Warszawa to nasza specjalność

Likwidacja szkód Warszawa może dotyczyć drobnych zadrapań i pęknięć albo sporych uszkodzeń pojazdu. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że stłuczka może przydarzyć się każdemu i szczerze życzymy Ci, aby Ciebie nie spotkała nigdy. Jednak dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę. Stałym klientom oferujemy m.in. całodobowy Assistance. Zawsze stosujemy autoryzowane części od pewnych dostawców, dzięki czemu nie musisz obawiać się problemów z samochodem tuż po naprawie.

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń do nas, wyślij e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy na stronie internetowej. Chętnie pomagamy naszym klientom w zrozumieniu zakresu oferowanych usług i podpowiadamy, jak może wyglądać likwidacja szkód Warszawa. Zawsze dbamy o to, by samochód mógł jak najszybciej powrócić do klienta, a likwidacja szkody uwzględniała wszystkie niezbędne naprawy.

747

Baster Garage - Auto Detailing Warszawa, oklejanie samochodów, renowacja lakieru Górczewska 259, 01-459 Warszawa, Polska. |
Tel: +48 577 526 666 | biuro@bastergarage.com © Baster Garage wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i Realizacja: WebElite.com.pl

Przetłumacz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram