Folie Ochronne Na Samochód PPF - Warszawa

Folie ochronne na samochód – czym są?

Bezbarwna folia ochronna na auto to doskonała inwestycja w zachowanie wartości oraz doskonałej prezencji samochodu. Niektórzy uważają, że jej założenie negatywnie wpłynie na wygląd karoserii. Nic bardziej mylnego! Podobna sytuacja może mieć miejsce tylko w przypadku wykonywania usługi przez mało profesjonalny warsztat samochodowy. Prawidłowo zaaplikowana folia ochronna na samochód, Warszawa czy Trójmiasto – zawsze będzie prezentować się doskonale, a dodatkowo zabezpieczy auto przed wszelkiego rodzaju mikrouszkodzeniami.

Folia ochronna na auto – dlaczego warto ją założyć?

Folie ochronne na samochód (Warszawa) mają grubą, wytrzymałą i elastyczną konstrukcję. Dzięki temu skutecznie chronią lakier przed różnego rodzaju uszkodzeniami, takimi jak m.in. odpryski kamieni, drobne otarcia parkingowe, akty wandalizmu czy przypadkowe zarysowania. Zdecydowanie warto rozważyć to rozwiązanie szczególnie z uwagi na fakt, że od kilku lat europejscy producenci samochodów nie mogą stosować już tradycyjnych lakierów chemoutwardzalnych (potocznie nazywanych twardymi). Restrykcje unijne nakazują używania lakierów wodnych (miękkich), które są niestety o wiele bardziej podatne na uszkodzenia. Folie ochronne na samochód są wobec tego najlepszym rozwiązaniem, które pozwoli ci zabezpieczyć swoją karoserię na długie lata.

folia_dach auto detailing

Folia ochronna na samochód Warszawa – przebieg profesjonalnej usługi

Folia ochronna na auto po dopasowaniu do karoserii jest w pierwszej kolejności odpowiednio docinana. Wykonujemy ten zabieg za pomocą specjalnego plotera, dzięki czemu ryzyko przypadkowego uszkodzenia lakieru zostaje całkowicie wyeliminowane. Poza tym usługa wykonywana jest w rękawiczkach, aby cała karoseria lub jej wybrane elementy zostały idealnie pokryte, a folia ochronna na samochód Warszawa była całkowicie niezauważalna. Nasi pracownicy są wyjątkowo precyzyjni i dokładni, dzięki czemu efekt końcowy każdorazowo jest satysfakcjonujący i długofalowy.

Czy oklejanie folią nie zniszczy lakieru?

Folie ochronne nie naruszają struktury lakieru, dzięki czemu można je zdjąć w dowolnej chwili, nie uszkadzając karoserii. Technicy pracujący w naszym salonie w Poznaniu nakładają folie na auto w taki sposób, aby nie doszło do przypadkowego uszkodzenia karoserii.

Jak nakładana jest folia do oklejania auta?

Folia docinana jest na ploterze, a nie nożykami, co pozwala usunąć ryzyko przypadkowego uszkodzenia oryginalnego lakieru. Wszyscy pracownicy warsztatu podczas zabiegów obowiązkowo noszą rękawiczki. Pozwala to uzyskać efekt idealnego pokrycia całej karoserii lub tylko jej wybranych elementów warstwą folii w taki sposób, aby była całkowicie niezauważalna.

Folie ochronne na samochód Warszawa i okolice

Nakładane przez nas folie ochronne na samochód (Warszawa) pochodzą jedynie od sprawdzonych i renomowanych na rynku producentów. W żaden sposób nie naruszają one struktury lakieru, dzięki czemu można je zdjąć w każdej chwili. Fachowcy pracujący w naszym warsztacie dysponują profesjonalnym zapleczem technicznym, a ich wieloletnie doświadczenie to gwarancja usługi wykonanej na najwyższym poziomie. Co ważne, stosowane przez nas folie ochronne na samochód są objęte stosowną gwarancją.

747

Baster Garage - Auto Detailing Warszawa, oklejanie samochodów, renowacja lakieru Górczewska 259, 01-459 Warszawa, Polska. |
Tel: +48 577 526 666 | biuro@bastergarage.com © Baster Garage wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i Realizacja: WebElite.com.pl

Przetłumacz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram