Folia do zmiany koloru auta - Oklejanie samochodów Warszawa

Folia do zmiany koloru auta – czy tak się da?

Sytuacje, w których właściciel auta nie jest do końca usatysfakcjonowany jego wyglądem, zdarzają się stosunkowo często. Taki problem grozi Ci szczególnie w przypadku zakupu samochodu używanego. Na szczęście nie jesteś skazany na fabryczny kolor Twojego samochodu. Z pomocą mogą przyjść folie do zmiany koloru auta. Stanowią one doskonałą alternatywę dla inwazyjnej zmiany odcienia karoserii. Folie do zmiany koloru auta nie mają funkcji wyłącznie wizualnej, ale również ochronną. Co więcej – po jej usunięciu kondycja lakieru nie ulega jakiejkolwiek zmianie! Interesuje Cię zmiana koloru auta Warszawa? Skontaktuj się z nami, by poznać więcej szczegółów.

Zmiana koloru auta Warszawa – jak przebiega profesjonalna usługa?

W Baster Garage dbamy o Twoją satysfakcję. Doskonale wiemy, że usługa, jaką jest oklejanie samochodów Warszawa, musi być właściwie przygotowana i przeprowadzona. Folie do zmiany koloru auta muszą być nałożone na odpowiednio przygotowaną karoserię. Droższe warianty oklejania samochodów zakładają demontaż niektórych części nadwozia, takich jak drzwi, lampy, kierunkowskazy czy lusterka. Oczywiście folia do zmiany koloru auta może zostać nałożona również bez konieczności zdejmowania tych elementów.

Montaż folii to niezwykle skomplikowany proces – nie jest to zwykła naklejka o niewielkiej powierzchni. Samochód, na który naklejana jest folia do zmiany koloru auta, ma dużą i nieregularną powierzchnię. Musimy zadbać o to, by nie było widocznych łączeń folii na karoserii – efekt musi być spójny i jednolity. W całym procesie kluczowe są nie tylko warunki termiczne i doświadczenie fachowców, ale także profesjonalne zaplecze techniczne. W Baster Garage stosujemy wyłącznie najwyższej jakości folie do zmiany koloru auta.

plakat 3m auto detailing

Zmiana koloru auta Warszawa – jak dbać o oklejone auto?

Oklejanie samochodów Warszawa pozwala zmienić kolor karoserii auta. Niezależnie od wybranego koloru pamiętaj o tym, że o oklejony pojazd musisz się odpowiednio troszczyć. Folia do zmiany koloru auta wymaga właściwej pielęgnacji, która zapewni wysoką trwałość zmiany. Istotna jest odpowiednia pielęgnacja karoserii. Kwestia ta wygląda podobnie, jak w przypadku standardowego lakieru, jednak należy zwracać szczególną uwagę na stosowane kosmetyki i preparaty. Inne produkty rekomendowane są do folii błyszczących, a inne do matowych. Co więcej, folia do zmiany koloru auta wymaga mycia na myjni ręcznej lub bezdotykowej. Pod żadnym pozorem nie wolno myć oklejonego samochodu na myjni automatycznej! Istotna jest również kwestia owadów rozpłaszczonych na szybie i ptasich odchodów – należy je usunąć najszybciej, jak to możliwe (stanowią poważne zagrożenie dla zastosowanego materiału).

Oklejanie samochodów Warszawa – Baster Garage zaprasza

Oklejanie samochodów (i nie tylko) to duże wyzwanie. Doskonale wiemy, że wymagająca usługa, jaką jest oklejanie samochodu folią, wymaga skupienia, doskonałej znajomości samochodów oraz materiałów wysokiej jakości. Stosowane przez nas folie do zmiany koloru auta pozwalają długo cieszyć się uzyskanym efektem. Dla kogo będzie atrakcyjna zmiana koloru auta? Warszawa to miasto, w którym wiele osób lubi się wyróżniać. Jeśli Ty też należysz do tego grona, zdecyduj się na ciekawe rozwiązanie kolorystyki pojazdu. Nie podoba Ci się kolor kupionego samochodu? Zapraszamy Cię do Baster Garage na oklejanie samochodów Warszawa.

Jesteśmy pewni swoich umiejętności, a zrealizowana przez nas zmiana koloru auta Warszawa zostaje objęta wieloletnią gwarancją. Co ważne, oferujemy również konkurencyjne i uczciwe stawki.

747

Baster Garage - Auto Detailing Warszawa, oklejanie samochodów, renowacja lakieru Górczewska 259, 01-459 Warszawa, Polska. |
Tel: +48 577 526 666 | biuro@bastergarage.com © Baster Garage wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i Realizacja: WebElite.com.pl

Przetłumacz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram