Auto detailing Baster Garage Specjalistyczny serwis BMW i Mercedes

Autoryzowany serwis BMW i Mercedes-Benz

Nasz zespół doświadczonych fachowców zapewnia świetną realizację wszystkich zleceń na wysokim poziomie, zgodną z zaleceniami i dokumentacją fabryczną producenta. Dokładamy również wszelkich starań by rozwiązać każdy problem z jakim się spotkacie w trakcie użytkowania samochodów BMW i Mercedes, oferując obsługę na wysokim poziomie.

Szybkie umawianie wizyty w serwisie

Jeśli dotknie cię problem awarii lub niesprawności jakiegokolwiek zespołu w samochodzie, zapraszamy na umówienie wizyty poprzez kontakt telefoniczny lub internetowy na naszej stronie.

autoryzowany auto detailing

Bogate doświadczenie

Naszymi atutami są przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w pracy w sieci autoryzowanych serwisów BMW i Mercedes, jak i wykorzystanie nowoczesnych technologii dla ułatwienia i przyspieszenia kontaktu z klientem. Każdy klient może liczyć na wsparcie telefoniczne z naszej strony. Dla stałych klientów oferujemy całodobowy bezpłatny Assistance. Dla klientów VIP oferujemy odbiór samochodu ze wskazanego miejsca i po naprawie dostarczenie go pod adres.

Doposażenie samochodów

Poza naprawą i przeglądem oferujemy również doposażenie pojazdu w sprzęt zgodny z modelem, którego nie zamontowano w fabryce. Dostępność i możliwość doposażenia, prosimy konsultować wcześniej z naszym serwisem.

Blacharstwo i lakiernictwo

Oferujemy także naprawy blacharsko-lakiernicze w pełnym zakresie.  Wykonujemy naprawy po wypadkowe jak i drobne uszkodzenia karoserii takie jak wgniecenia czy rysy. Dzięki technologii S PLUS oferujemy możliwość szybkich napraw estetycznych:

-usuwanie wgnieceń karoserii bez lakierowania

-usuwanie skutków gradobicia

-naprawa usterek felg

-renowacja kloszy lamp

-naprawa szyb (odpryski i pęknięcia)

-naprawa elementów wnętrza  z tworzyw sztucznych i skóry(przetarcia, ślady po papierosach itp)

-czyszczenie wnętrza i pranie tapicerki

-spawanie plastiku, odtwarzanie struktury i barwy

-renowacja lakieru, polerowanie, ochrona powłoki lakierniczej

Dwa lata gwarancji

Nasz serwis oferuje taką samą gwarancje na części jak autoryzowane stacje obsługi. Dotyczy to wszystkich elementów, które montujemy oraz tych, które można znaleźć w naszym sklepie internetowym.

Auto detailing na miarę twoich potrzeb!

Warto tutaj zauważyć ze najlepsi wykonawcy usług, w tym przypadku Baster Garage oferują różne warianty car detailingu. Można zlecić samo wieloetapowe czyszczenie, korektę lakieru lub ograniczyć się wyłącznie do kół i felg lub tylko do wnętrza.

Baster Garage oferuje szerszy zakres usług niż jakikolwiek inny salon Auto detailingowym. Chodzi tu m.in. o: zakładanie powłok ceramicznych, mycie datailingowe, polerowanie i korekty lakieru, renowacja lakieru, przyciemnianie szyb, renowacja tapicerki samochodowej, zakładanie folii ochronnej, naprawy blacharsko-lakiernicze, zakładanie folii do zmiany koloru, diagnostyka autoryzowany serwis Mercedes i BMW, likwidacja szkód, komputerowa, przechowywanie opon, naprawa hamulców, sprzedaż opon i wulkanizacja. Jeżeli któraś z tych usług wydała ci się idealna dla twoich potrzeb serdecznie zapraszamy do rezerwacji terminów!

747

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Baster Garage - Auto Detailing Warszawa, oklejanie samochodów, renowacja lakieru Górczewska 259, 01-459 Warszawa, Polska. |
Tel: +48 577 526 666 | biuro@bastergarage.com © Baster Garage wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i Realizacja: WebElite.com.pl

Przetłumacz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram