Auto detailing Baster Garage Specjalistyczny serwis BMW i Mercedes

Autoryzowany serwis BMW i Mercedes-Benz

W Baster Garage kochamy samochody i wiemy, co jest dla nich najlepsze. Jeśli interesuje Cię autoryzowany serwis BMW Warszawa lub serwis Mercedes Warszawa – nie musisz dłużej szukać. Jesteśmy wiarygodną firmą, która świadczy wysokiej jakości usługi. Dokonywane przez nas naprawy są zawsze zgodne z dokumentacją producenta. Dbamy o to, by nie zawieść Twojego zaufania.

Autoryzowany serwis BMW i Mercedes-Benz w Warszawie

Zatrudniamy zespół doświadczonych fachowców, który zapewnia profesjonalną realizację wszystkich zleceń – na najwyższym poziomie, zgodnie z zaleceniami i dokumentacją fabryczną producenta. Dokładamy wszelkich starań, by rozwiązać każdy problem, z jakim spotkasz się w trakcie użytkowania samochodu.

Szybkie umawianie wizyty w serwisie

Awarie najczęściej przytrafiają się w najbardziej newralgicznych momentach. Na szczęście nasz serwis BMW Warszawa to miejsce przyjazne nie tylko samochodom, ale także klientom. Twój Mercedes zepsuł się tuż przed urlopem i potrzebujesz szybkiej naprawy? A może planujesz wyjazd służbowy? Awaria auta lub niesprawność jakiegokolwiek podzespołu nie musi spędzać Ci snu z powiek. Zadzwoń do nas, wyślij e-mail lub zostaw wiadomość w formularzu na stronie internetowej. Umówimy szybki termin naprawy.

Specjalistyczny serwis BMW i Mercedesa

Bogate doświadczenie – serwis Mercedes Warszawa

Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie w pracy w sieci autoryzowanych serwisów BMW i Mercedes, a także wykorzystywanie nowoczesnych technologii dla ułatwienia i przyspieszenia kontaktu z klientem. Każdy klient Baster Garage może liczyć na wsparcie telefoniczne z naszej strony. Dla stałych klientów oferujemy całodobowy bezpłatny Assistance. Dla klientów VIP – odbiór samochodu ze wskazanego miejsca i dostarczenie go po naprawie.

Doposażenie samochodów

Dlaczego warto wybrać właśnie nasz serwis BMW Warszawa (lub serwis Mercedes Warszawa)? Naszym klientom oferujemy nie tylko przeglądy i „zwykłe” naprawy pojazdu. Jeśli chcesz wzbogacić samochód o oryginalne, dedykowane do modelu wyposażenie, które nie zostało zamontowane fabrycznie – zrobimy to dla Ciebie. Aby nie czekać na przesyłkę części od producenta – odpowiednio wcześniej skonsultuj z nami udoskonalenia, które chcesz zainstalować.

Blacharstwo i lakiernictwo

Jesteśmy przekonani, że dbasz o samochód najlepiej, jak potrafisz. Niestety, czasami ślady na karoserii zostawi grad, jakiś słupek wyrośnie w niewłaściwym miejscu podczas cofania albo inny kierowca urwie nam lusterko auta. Nasz serwis BMW i Mercedesa oferuje także naprawy blacharsko-lakiernicze w pełnym zakresie.  Wykonujemy naprawy powypadkowe i likwidujemy drobne uszkodzenia karoserii, takie jak wgniecenia czy rysy.

Dzięki technologii S PLUS oferujemy możliwość szybkich napraw estetycznych:

- usuwanie wgnieceń karoserii bez lakierowania,

- usuwanie skutków gradobicia,

- naprawa usterek felg,

- renowacja kloszy lamp,

- naprawa szyb (odpryski i pęknięcia),

- naprawa elementów wnętrza  z tworzyw sztucznych i skóry (przetarcia, ślady po papierosach, itp.)

- czyszczenie wnętrza i pranie tapicerki,

- spawanie plastiku, odtwarzanie struktury i barwy, - renowacja lakieru, polerowanie oraz ochrona powłoki lakierniczej.

Dwa lata gwarancji

Kiedy piszemy, że Baster Garage to autoryzowany serwis BMW Warszawa albo autoryzowany serwis Mercedes Warszawa, nie są to czcze przechwałki. Oferujemy taką samą gwarancję na nowe części, jak autoryzowane stacje obsługi. Dotyczy to zarówno elementów, które instalujemy, jak i tych, które można znaleźć w naszym sklepie internetowym.

Auto detailing na miarę twoich potrzeb!

Warto zauważyć, że Baster Garage to nie tylko serwis samochodów. Oferujemy również różne warianty car detailingu. Możesz zlecić nam wieloetapowe czyszczenie, korektę lakieru, ograniczyć się wyłącznie do kół i felg lub do wnętrza pojazdu.

Oferujemy szerszy zakres usług niż wiele innych salonów auto detailingowych. Co możemy dla Ciebie zrobić? Realizujemy zakładanie powłok ceramicznych, mycie datailingowe, polerowanie i korekty lakieru, renowację lakieru, przyciemnianie szyb, renowację tapicerki samochodowej, zakładanie folii ochronnej, naprawy blacharsko-lakiernicze, zakładanie folii do zmiany koloru, diagnostykę (jesteśmy autoryzowanym serwisem Mercedesa i BMW), likwidację szkód, diagnostykę komputerową, przechowywanie opon, naprawę hamulców, sprzedaż opon i wulkanizację. Jeżeli któraś z tych usług wydaje się skrojona do Twoich potrzeb – serdecznie zapraszamy do rezerwacji terminów!

747

Baster Garage - Auto Detailing Warszawa, oklejanie samochodów, renowacja lakieru Górczewska 259, 01-459 Warszawa, Polska. |
Tel: +48 577 526 666 | biuro@bastergarage.com © Baster Garage wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i Realizacja: WebElite.com.pl

Przetłumacz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram