Auto detailing a polerowanie i korekta lakieru

Czym jest mycie polerowanie i korekta lakieru w Auto Detailing?

Utrata blasku i zmartwienie lakieru to całkiem naturalna rzecz, spowodowana oddziaływaniem otoczenia. Czynniki które powodują pogorszenie wyglądu powłoki to m.in: warunki atmosferyczne, sól drogowa, owady, piasek, żwir ale tez metody mechaniczne np. mycie samochodu szczotką znajdującą się na myjni bezdotykowej. Ale nie ma tego złego! Wszystko da się naprawić i odwrócić.

Czym jest korekta lakieru?

To jeden z najbardziej efektownych i spektakularnych zabiegów detailingowych. Rysy i zmatowienia które wcześniej znajdowały się na karoserii- znikają. Dzięki polerowaniu usuwamy zarysowania i tym samym poprawiamy wizualny stan lakieru.
Zarysowania oczywiście nie mają jednej twarzy! Możemy je podzielić na drobne, średnie i głębokie. Głębokie rysy są najbardziej zauważalne i tym samym ciężkie do usunięcia. W przypadku tych nieprzyjaciół musimy użyć specjalistycznego sprzętu i wykorzystać wiedzę którą posiadamy. Bez tych dwóch rzeczy niestety nic się nie będzie dało zrobić.
To, co możemy zrobić z lakierem, zależy od wartości i grubości lakieru i od szczegółowego stanu powłoki lakierniczej, który sprawdzamy podczas oględzin pojazdu. Ważnym czynnikiem jest również to czy auto było już kiedyś lakierowane i polerowane oraz w jaki sposób.
Nie sztuką jest tutaj usunięcie rys, tylko efekt który uzyskamy. My staramy się by lakier był w dobrej kondycji przez wiele następnych lat.

Auto Detailing Baster Garage korekta lakieru

Droga na skróty?

Ten sposób nie jest dla nas i wręcz go potępiamy! Zdarzali się klienci opowiadający ze kiedy u tego i tego lakiernika zrobili to samo tylko za mniejsze pieniądze. Okej. Ale z jakim skutkiem? Efekt utrzymuje się jedynie kilka dni. W prawdziwym detailingu nie ma czegoś takiego jak droga na skróty.

Do samochodów trzeba podejść z szacunkiem.

Tak ważne rzeczy jak korekta lakieru myszą być wykonane z należnym poszanowaniem dla powłoki. Jeśli wszystko będzie wykonane porządnie i tak jak trzeba, efekt będzie oszałamiający. Również dzięki takiemu podejściu lakier zachowa swoją właściwą kondycję i będzie ochraniał samochód przed warunkami atmosferycznymi i drogowymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Żeby osiągnąć pożądany efekt potrzebne są przede wszystkim: czas, odpowiednie narzędzia oraz obszerna wiedza na ten temat.

3 Rodzaje korekty lakieru.

Etap 1: Jednoetapowa korekta tzw. one step — odświeżenie lakieru, ten etap dodaje głębi koloru, znikają mikrorysy. Twoje auto odzyskuje blask, A Ty znowu cieszysz się autem.
Etap 2: Dwuetapowa korekta lakieru – potrafi przynieść oszałamiający efekt. Renowacja lakieru w tym przypadku polega na dobraniu odpowiednich technik polerskich, eksperckiej wiedzy i sprawdzonym know how. Po wyborze tej usługi na nowo będziesz dumny ze swojego auta.
Etap 3: Trzy etapowa korekta lakieru – pełna korekta lakieru – usługa dla najbardziej wymagających. Nie dość, że usuwamy najcięższe zarysowania z poszanowaniem powłoki lakierniczej, to lakier finalnie jest wykończony, jakby właśnie został oblany taflą szkła. Cały samochód mieni od blasku

Auto detailing na miarę twoich potrzeb!

Warto tutaj zauważyć ze najlepsi wykonawcy usług, w tym przypadku Baster Garage oferują różne warianty car detailingu. Można zlecić samo wieloetapowe czyszczenie, korektę lakieru lub ograniczyć się wyłącznie do kół i felg lub tylko do wnętrza.

Baster Garage oferuje szerszy zakres usług niż jakikolwiek inny salon Auto detailingowym. Chodzi tu m.in. o: zakładanie powłok ceramicznych, mycie datailingowe, polerowanie i korekty lakieru, renowacja lakieru, przyciemnianie szyb, renowacja tapicerki samochodowej, zakładanie folii ochronnej, naprawy blacharsko-lakiernicze, zakładanie folii do zmiany koloru, diagnostyka autoryzowany serwis Mercedes i BMW, likwidacja szkód, komputerowa, przechowywanie opon, naprawa hamulców, sprzedaż opon i wulkanizacja. Jeżeli któraś z tych usług wydała ci się idealna dla twoich potrzeb serdecznie zapraszamy do rezerwacji terminów!

747

Baster Garage - Auto Detailing Warszawa, oklejanie samochodów, renowacja lakieru Górczewska 259, 01-459 Warszawa, Polska. |
Tel: +48 577 526 666 | biuro@bastergarage.com © Baster Garage wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i Realizacja: WebElite.com.pl

Przetłumacz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram