Auto Detailing - Czym jest?!

Czym jest auto detailing i dlaczego warto z niego korzystać?

Mocno zadbane auto potrafi być dumą każdej osoby. Jednak po codziennym użytkowaniu (co jest dobre, bo w końcu do tego służy samochód!) można zauważyć narastające zabrudzenia. Zarówno wnętrza jak i karoserii samochodu nie można całkowicie przed tym uchronić, jednak można dołożyć wszelkich starań by wyglądał jakby świeżo wyjechał z salonu!

Jak przywrócić ten dawny blask?

Jeśli sądzisz, że używanie zwykłej myjni samochodowej wystarczy, to jesteś w wielkim błędzie! Zapobiegnie to jedynie nawarstwianiu zbędnego brudu lecz nie sprawi ze twój samochód będzie lśnił. No właśnie… a co tak właściwie oznacza to „lśnienie”? Tutaj właśnie z ratunkiem wkracza auto detailing! Dzięki nam, możesz to bez problemu uzyskać. Auto detailing to w skrócie zestaw usług w ramach których zarówno karoseria, szyby, jak i wnętrze pojazdu podlegają starannemu i wieloetapowemu czyszczeniu, połączonemu działaniami renowacyjnymi i będzie „wiało nowością”. W porównaniu ze zwykłym myciem samochodu, auto detailing różni się diametralnie. Jest to długotrwały i tak jak było wspomniane wcześniej wieloetapowy proces. Etap po etapie wiąże się z maksymalnie możliwą precyzją, tak by na końcu żaden szczegół nie zepsuł ogólnego wrażenia jakie wywoła twój samochód.

Auto detailing to nie tylko mycie!

Auto detailing to nie tylko mycie!

W całej „operacji” nie chodzi tylko o wyczyszczenie pojazdu, lecz także o usunięcie drobnych defektów takich jak: drobne przebarwienia lakieru, niewielkie zarysowania, itp. Wiele z takich mankamentów jest możliwych do wyeliminowania, by niepotrzebnie nie szpeciły auta. Tutaj w grę wkracza też polerowanie lakieru, co jeszcze bardziej poprawia wygląd. Istnieje jeszcze jeden krok by zabezpieczyć twój samochód na przyszłość- chodzi tu o niewidoczna warstwę ochronna, która przez pewien czas utrudnia przyklejanie się drobinek pyłu i kurzu.

Auto detailing na miarę twoich potrzeb!

Warto tutaj zauważyć ze najlepsi wykonawcy usług, w tym przypadku Baster Garage oferują różne warianty car detailingu. Można zlecić samo wieloetapowe czyszczenie, korektę lakieru lub ograniczyć się wyłącznie do kół i felg lub tylko do wnętrza.

Baster Garage oferuje szerszy zakres usług niż jakikolwiek inny salon Auto detailingowym. Chodzi tu m.in. o: zakładanie powłok ceramicznych, mycie datailingowe, polerowanie i korekty lakieru, renowacja lakieru, przyciemnianie szyb, renowacja tapicerki samochodowej, zakładanie folii ochronnej, naprawy blacharsko-lakiernicze, zakładanie folii do zmiany koloru, diagnostyka autoryzowany serwis Mercedes i BMW, likwidacja szkód, komputerowa, przechowywanie opon, naprawa hamulców, sprzedaż opon i wulkanizacja. Jeżeli któraś z tych usług wydała ci się idealna dla twoich potrzeb serdecznie zapraszamy do rezerwacji terminów!

747

Baster Garage - Auto Detailing Warszawa, oklejanie samochodów, renowacja lakieru Górczewska 259, 01-459 Warszawa, Polska. |
Tel: +48 577 526 666 | biuro@bastergarage.com © Baster Garage wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i Realizacja: WebElite.com.pl

Przetłumacz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram