Folia do zmiany koloru auta - Warszawa

Folia do zmiany koloru auta – czym jest?

Sytuacje, gdy właściciel auta nie jest do końca usatysfakcjonowany jego wyglądem, zdarzają się stosunkowo często. Dotyczy to przede wszystkim sytuacji, gdy zakupiony został samochód używany. Wówczas z pomocą przychodzi niezastąpiona folia do zmiany koloru auta, która jest doskonałą alternatywą dla dość inwazyjnej zmiany odcienia karoserii. Gdy zostanie przeprowadzona zmiana koloru auta, folia pełni nie tylko rolę wizualną, ale również ochronną. Po jej usunięciu dotychczasowa kondycja lakieru nie ulega bowiem jakiejkolwiek zmianie.

Zmiana koloru auta folia – jak przebiega profesjonalna usługa?

Aby w pełni udała się zmiana koloru samochodu, folia musi zostać nałożona na odpowiednio przygotowaną karoserię. Droższe warianty tego typu usług zakładaną demontaż niektórych części nadwozia, takich jak drzwi, lampy, kierunkowskazy czy lusterka. Oczywiście folia do zmiany koloru auta (Warszawa) może zostać nałożona również bez konieczności zdejmowania tych elementów. Sam montaż folii to niezwykle skomplikowany proces, ponieważ jakiekolwiek ślady łączenia na elementach karoserii nie mogą być widoczne, a efekt musi być spójny i jednolity. W całym procesie kluczowe są warunki termiczne, doświadczenie fachowców oraz profesjonalne zaplecze techniczne.

plakat 3m auto detailing

Zmiana koloru samochodu folia – jak dbać o oklejone auto?

Gdy folia do zmiany koloru auta zostanie zaaplikowana, istotna jest odpowiednia pielęgnacja karoserii. Kwestia ta wygląda podobnie jak w przypadku standardowego lakieru, jednak należy zwracać szczególną uwagę na stosowane kosmetyki i preparaty. Inne produkty rekomendowane są bowiem do folii błyszczących, a inne do matowych. Co więcej, folia do zmiany koloru auta (Warszawa) wymaga mycia na myjni ręcznej lub bezdotykowej. Pod żadnym pozorem nie wolno myć oklejonego samochodu na myjni automatycznej! Istotna jest również kwestia owadów i ptasich odchodów – należy je usunąć najszybciej jak to możliwe, ponieważ stanowią poważne zagrożenie dla zastosowanego materiału.

Folia do zmiany koloru auta Warszawa i okolice – sprawnie, tanio, solidnie

Realizując tak wymagającą usługę, jaką bez wątpienia jest zmiana koloru samochodu, folia musi zostać zaaplikowana zgodnie z odpowiednimi zasadami. Jeśli zależy ci na doskonałym efekcie, serdecznie zapraszamy do Bester Garage. Jesteśmy pewni swoich umiejętności, a zmiana koloru auta (folia + realizacja) zostaje objęta wieloletnią gwarancją, dzięki czemu zyskujesz pewność, że po pewnym czasie nie zacznie się łuszczyć lub odpadać. Co ważne, oferujemy również konkurencyjne i uczciwe stawki.

747

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Baster Garage - Auto Detailing Warszawa, oklejanie samochodów, renowacja lakieru Górczewska 259, 01-459 Warszawa, Polska. |
Tel: +48 577 526 666 | biuro@bastergarage.com © Baster Garage wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i Realizacja: WebElite.com.pl

Przetłumacz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram